Poznań, 29.05.2017 r.


Szanowni Państwo!


Usługa eGO, czyli tv mobilna na urządzeniach mobilnych, jest w naszej ofercie od początku istnienia usługi „Telewizja Światłowodowa”. Warto też wspomnieć, że za korzystanie z tej usługi nie ponosiliście Państwo żadnych opłat.


Od pewnego czasu obserwujemy pewne trudności w poprawnym działaniu aplikacji eGO!Player, które sygnalizujecie nam Państwo w zgłoszeniach na pomoc@evio.pl.

Aby podnieść jakość usługi świadczonej w ramach eGO, ale też udostępnić szersze spektrum możliwości, podjęliśmy decyzję o rezygnacji z samodzielnego rozwoju aplikacji i zleceniu tej pracy firmie zewnętrznej, która w zakresie tv mobilnej posiada zdecydowanie większe doświadczenie oraz zapewni wsparcie i rozwój przez cały okres jej użytkowania.


Konsekwencją tych zmian będzie udostępnienie nowej aplikacji na platformę Android i iOS (możliwy będzie również dostęp do serwisu poprzez przeglądarkę www). Dodanie tej ostatniej opcji wydaje się dla nas bardzo istotne ponieważ w rozmowach zaznaczaliście Państwo konieczność jej istnienia. Dodatkowo, z powodu zaawansowania prac nad nową platformą, nie jesteśmy w stanie jednocześnie utrzymywać w działaniu jej poprzedniej wersji.


Dlatego też w ciągu najbliższych dni dokonamy wyłączenia obecnie działającej platformy oraz usuniemy eGO!Player ze sklepów z aplikacjami.


Prace nad usługą w nowej odsłonie są mocno zaawansowane.

O dalszych szczegółach będziemy informować Państwa w następnych komunikatach.

 

Uprzejmie prosimy o przekazanie informacji do abonentów oraz jednocześnie o wstrzymanie się ze zgłaszaniem niedogodności z działaniem aplikacji na pomoc@evio.pl.