Na czym polega promocja?
Chcemy dać abonentom możliwość wypróbowania wszystkich możliwości zawartych w pakiecie SMART. Czyli oprócz atrakcyjnych pozycji kanałowych (takich jak kanały Eleven Sports, Nicktoons HD, Disney Channel, CBS Europa, TVP Seriale czy 4FUN TV) - dostęp do wszystkich możliwości dekodera (nagrywanie, pauzowanie, oglądanie od początku oraz wyszukiwanie tekstowe).


Kogo dotyczy promocja?
Promocja SMART w cenie MINI dotyczy wszystkich dotychczasowych abonentów pakietu MINI lub START, chcących przetestować pakiet SMART.


Jak można skorzystać z promocji?
Abonent pakietu MINI podpisuje nową, 24-miesięczną umowę (poprzednia umowa przestaje funkcjonować), która umożliwia mu:

  • otrzymanie do 3 miesięcy pakietu SMART w cenie pakietu MINI (miesiąc, w którym podpisana zostaje umowa oraz dwa kolejne miesiące rozliczeniowe)
  • jeżeli w ciągu trzech miesięcy abonent nie zrezygnuje z oferty pakietu SMART - zostaje on jego pakietem podstawowym do końca trwania umowy - co oznacza, że od kolejnego miesiąca rozliczeniowego (czwartego) abonent uiszcza opłatę za pakiet SMART
  • jeżeli natomiast abonent chce wrócić do oferty pakietu MINI - może w ciągu trzech pierwszych miesięcy podjąć taką decyzję i zrezygnować z pakietu SMART - wówczas abonent uiszcza opłatę za pakiet MINI do końca trwania umowy terminowej.

Jaki jest termin funkcjonowania promocji?
Promocja funkcjonuje w terminie od 19 lutego do 30 września 2018 r.


Jak promocja będzie widoczna w systemie eZK?
W systemie eZK znajdą Państwo promocję pod nazwą SMART w cenie MINI - do 3 miesięcy.